verslag scheidsrechterscursus

 Fluitend het veld op!!!

Dinsdag 3 November 2009 begonnen wij met ong. 8 personen aan een scheidsrechterscursus o.l.v. Henk Hondelink.
Aangezien er in de uitnodiging stond dat de cursus was te doen zonder voorbereiding op theoretisch gebied, gingen wij met een gerust hart naar de vergaderzaal in 't Spilbroek.
Henk had een perfecte voorbereiding gedaan en wierp ons meteen in het diepe
door ons een blad met vragen te laten beantwoorden. Bij sommige vragen was het raadzaam om je naaste buur even te consulteren anders viel je gebrek aan theorie wel op, wat dan ook geregeld gebeurde:)
Onder het genot van een kopje koffie/thee werden de vragen doorgenomen en zo waren wij weer helemaal bij de tijd over wat wel en niet mag tijdens een wedstrijd volleybal. Met rode hoofden en oortjes (van de inspanning/warmte)
keerden wij huiswaarts om vervolgens op een ander tijdstip het geleerde in praktijk te brengen.
Dit gebeurde op maandagavond 8 November 2010 :) in de Oranjelaan tijdens een trainingsavond van de recreantendames 3/4
Mede dankzij Henk Hondelink hebben we het er allemaal goed vanaf gebracht
en gaan wij vanaf nu: fluitend het veld op!!!

                                                                          José Haverkate.

 

Het bestuur schonk aandacht aan de week van de scheidsrechter en gaf alle scheidsrechters een kleine attentie. Hier krijgt Hennie Mengerink uit handen van Magda Boschman het cadeautje overhandigd en zo te zien is Hennie blij verrast. “Wie het kleine niet eert.....”  Scheidsrechters allemaal bedankt voor jullie inzet.

José Haverkate Recreantendames 5/6